Ремонт доріг

Дороги витримують величезні навантаження, які рано чи пізно залишають на них свої сліди. З плином часу дорожнє покриття потребує ремонту.
Компанія "Дороги України" пропонує повний комплекс послуг з технічного обслуговування, ремонту й відновлення будівельних конструкцій та дорожніх об'єктів різної технологічної складності

Фрезерування асфальтобетонних покриттів

Фрезерування дорожнього покриття – це видалення (зрізання) дефектного шару асфальтобетонного покриття та текстурування поверхні дорожнього полотна для підготування поверхні до укладання нового покриття.

Це сучасний й дуже ефективний спосіб виконання  ремонтних робіт. При фрезеруванні старий асфальтобетон перетворюється в сипучий будівельний матеріал – гранулят, який складається із шматків старого покриття певного розміру, який можна застосовувати повторно.

Фрезерування виконується за допомогою специальної техніки, яка називається фрезами. Компанія “Дороги України” має самі сучасні моделі фрези, які оснащенні електронними системами контроля точності роботи.

 

Фрезерування асфальтобетонних покриттів

Відновлення несучої здатності основи

В процессі експлуатації автодороги руйнується не тілько верхній прошарок дорожнього покриття, але й відбувається пошкодження грунтів під його основою.

Руйнування основи дорожнього полотна відбувається в результаті  щоденного навантаження на автодорогу (вібрації та динамічні нагрузки від активного трафіку), а також  в силу різноманітних природних явищ, таких як підмив грунта, ерозії й вивітрювання.

Якісне відновлення несучої здатності основи дорожнього покриття – важливий етап ремонтних робіт, поскільки він дозволяє:

 • зменшити ризик руйнування та деформації дорожнього покриття;
 • значно збільшити термін експлуатації такого дорожнього покриття
Відновлення несучої здатності основи

Виконання робіт з організації мереж та дорожньої інфраструктури

Елементи дорожньої інфраструктури, інженерні споруди для організації безпечних умов дорожнього руху та об’єкти дорожнього сервісу являються технологічною частиною автомобильної дороги.

Виконання робіт з організації мереж та дорожньої інфраструктури – це цілий комплекс різних за своїм змістом і виконанням робіт, який потребує значного штату висококвалифікованих спеціалістів.

Спеціалисти компанії «Дороги Украини» володіють системними інженерними знаннями у сфері дорожнього будівництва й суттєвим досвідом в организації мереж та дорожньої інфраструктури.

 

Виконання робіт з організації мереж та дорожньої інфраструктури

Заміна дорожнього покриття

Своєчасність та якість заміни дорожнього покриття має визначальне значення  при організації правильного управління експлуатацією автомобільних доріг.

Компанія «Дороги України»  оперує тільки сучасними високопродуктивними й низькозатратними технологіями ремонту, технологічним обладнанням та матеріалами для їх ефективної реалізації.

Ми знаємо, що  якість виконання ремонтних робіт та довговічість експлуатації відремонтованих ділянок забезпечується лише при виконанні технологічних вимог.  Наша служба якості ретельно слідкує за виконанням усіх технологічних вимог.

Заміна дорожнього покриття

Завершені об'єкти:

 • Регіон - Сумська обл.
 • Траса - Київ-Суми-Юнаківка
 • Об'єм робіт - 343,75 км - 353,35 км
 • Регіон - Харківська обл.
 • Траса - Мерефа-Лозова-Павлоград
 • Об'єм робіт - 3,00 км - 132,00 км
 • Регіон - Харківська обл.
 • Траса - Мерефа-Зміїв
 • 0 - 20 км - 0 - 20 км
Дивитися всі