Консалтингові послуги

Ми пропонуємо нашим клієнтам інженерно-технічний консалтинг, в основі якого найсучасніші знання й великий виробничий досвід, що у сукупності дозволяє підібрати найкращі проектні рішення – технологічні, інженерні, ресурсні (якість матеріалів).

Ми допоможемо:

  • виконати проектні рохрахунки елементів дорожної інфраструктури, інженерных споруджень для організації безпечних умов дорожнього руху та об’єктів дорожнього сервісу відповідно до будівельних норм і стандартів;
  • забезпечити відповідність будівельних матеріалів, інженерних споруджень та виконаних робіт усім супутнім вимогам та нормативним актам;
  • впровадити найкращу стратегію реконструкції, ремонту, утримання автомобільних доріг;
  • забезпечити моделювання, прогнозування та вимірювання тривалості терміну експлуатації доріг чи будівельних об’єктів;
  • попередити завчасне руйнування об’єктів за допомогою оцінки ризиків, збитків та довговічності;
  • покращити стійкий розвиток проекту шляхом застосування сучасних матеріалів і технологій.

Кожен дорожній проект унікальний з точки зору технічних рішень, оперативної логістики, суспільного значення і схеми інвестицій.

Дороги України – надійний партнер як в процессі будівництва доріг будь-якої складності, так і на етапі їх проектування.

Завдяки нашому виробничому досвіду і перевіреним технічним рішенням ми вносимо свій внесок в успіх великомасштабних дорожніх проектів і проектів локального значення.

Наші спеціалисти запропонують оптимальне ррішення для кожного проекту з позиції баланса потреб та справедливої вартості.