Будівництво доріг

Будівництво автомобильних доріг державного та місцевого значення – основний вид діяльності компанії «Дороги України».

Ми виконуємо повний цикл дорожньо-будівельних робіт, у тому числі проектування, спорудження, ремонт та обслуговування. В нашому арсеналі тільки сучасні высокопродуктивні будівельні технології, найновіше технологічне обладнання і якісні матеріали.

Проектування

Розроблення проекту – визначальний етап в процессі будівництва автомобільних доріг, який є основою якісного виконання усіх видів робіт.

Проектування доріг – це комплекс проектних робіт, направлений на разробку нових автодоріг чи модернізацію вже існуючої дорожньо-транспортної інфраструктури.

В процесі проектних робіт виконуються розрахунки з будівництва дорожнього полотна, елементів дорожньої інфраструктури, інженерних споруд для організації безпечних умов дорожнього руху й об’єктів дорожнього сервису, враховуючи природні умови (рел’єф місцевості, кліматичні особливості), технічні норми та планове навантаження.

Проектування

Будівництво дорожнього полотна

Будівництво дорожнього полотна можна роділити на наступні етапи:

 1. Підготовчий етап
 2. Спорудження земляного полотна (підготовка дорожньої основи, ущільнення грунту та укріплення укосів)
 3. Введення спеціальних прошарків в земляне полотно (із урахуванням особливостей рел’єфу й грунту для покращення морозостійкості, дренуючих властивостей та інших параметрів насипу)
 4. Спорудження дорожнього одягу: основи, проміжних прошаків та покриття
 5. Асфальтування

Кожен етап має свої технологічні особливості, дотримання яких визначає якість виконаних робіт.

Будівництво дорожнього полотна

Виконання робіт з організації мереж та дорожньої інфраструктури

Елементи дорожньої інфраструктури, інженерні споруди для організації безпечних умов дорожнього руху та об’єкти дорожнього сервісу являються технологічною частиною автомобильної дороги.

Виконання робіт з організації мереж та дорожньої інфраструктури – це цілий комплекс різних за своїм змістом і виконанням робіт, який потребує значного штату висококвалифікованих спеціалістів.

Спеціалисти компанії «Дороги Украини» володіють системними інженерними знаннями у сфері дорожнього будівництва й суттєвим досвідом в организації мереж та дорожньої інфраструктури.

 

Виконання робіт з організації мереж та дорожньої інфраструктури

Підтримання рівня транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг

Підтримання рівня транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг – це комплекс заходів з обслуговування дороги, дорожніх споруджень і смуги відведення, з профілактики й усуненння дрібних пошкоджень, з організації й забезпечення безпеки руху.

Обслуговування доріг виконується з дотриманням вимог технічних регламентів з метою забезпечення  цілісності автомобільних доріг, а також організації безперервного та безпечного дорожнього руху.

Підтримання рівня транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг

Завершені об'єкти:

 • Регіон - Сумська обл.
 • Траса - Київ-Суми-Юнаківка
 • Об'єм робіт - 343,75 км - 353,35 км
 • Регіон - Харківська обл.
 • Траса - Мерефа-Лозова-Павлоград
 • Об'єм робіт - 3,00 км - 132,00 км
 • Регіон - Харківська обл.
 • Траса - Мерефа-Зміїв
 • 0 - 20 км - 0 - 20 км
Дивитися всі